fbpx

Iluzje, sztuka nowoczesna i cyfrowa

Wystawa stała

Wystawa nazywa się Cosmos nie tylko dlatego, że przypomina trochę kosmiczne doświadczenie podczas przechodzenia przez oszałamiające iluzje, ale dlatego, że musimy głębiej spojrzeć w siebie. Mamy nadzieję, że dowiesz się czegoś nowego o sobie i swoim wewnętrznym Kosmosie.

Wystawa składa się z interaktywnych eksponatów, które łączą w sobie iluzję, sztukę nowoczesną oraz instagramową estetykę. Osoba w każdym wieku znajdzie u Nas coś dla siebie. Najlepiej odwiedzić Nas z osobą towarzyszącą.

Klienci z rezerwacją są traktowani priorytetowo. Jedynie zrobienie rezerwacji gwarantuje wstęp bez kolejki.

Źródła: (1) @tusiek238 (instagram), (2) @jo.xoxoo (instagram), (3) @ageofalexxander (instagram),
(4) @rach_takes (instagram), (5) @lady_margarette (instagram)
 

0 +
zadowoleni klienci​
Klaudia Mozgawa-Siarkiewicz
Czytaj więcej
Super miejsce do spędzenia czasu w kreatywny sposób. Tutaj znajdziesz się coś zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych. Już od wejścia zaczynamy się czuć jak w nierealnym miejscu i to uczucie zostaje z nami przez cały pobyt. Każda sala to inne zadkoczenie. Polecam zabrać aparat/telefon, ponieważ są tam niezliczone możliwości zrobienia ciekawych zdjęć 🙂 Z pewnością jeszcze się tam pojawię.
Gi Pi
Czytaj więcej
Warto było trafić do Cosmos Muzeum. Wszystko organizowane tak aby co rusz, przetestować nas mózg jak reaguje na efekty np. luster. Jak to nasz mózg momentami nas oszukuje.
Jakub Olczak
Czytaj więcej
Bardzo ciekawe miejsce, godne polecenia na udane popołudnie w gronie znajomych. Dużo atrakcji, pomocna obsługa i świetna zabawa.
JPaweł Gumiński
Czytaj więcej
Bardzo fajne miejsce, zarówno dla dorosłych i dzieci. Było dużo śmiechu w szczególności w labiryncie luster 😊 Polecam serdecznie wizytę w Cosmos Muzeum.
Maria Mrowicka
Czytaj więcej
bardzo interesujące doświadczenie, jest wiele rozrywek, znajdzie się coś ciekawego i dla starszych i dla młodszych. mogłabym siedzieć godzinami w sali lustrzanej z lampkami, coś niesamowitego po prostu. przy zakupie online bilety wychodzą trochę taniej!
Gabi Mal
Czytaj więcej
Niesamowite wrażenia nie tylko dla dzieci! Dwa piętra pełnej rozrywki oraz zabawy, złudzeń optycznych i pięknych pokoi. Polecam każdemu!
Poprzedni
Następny

 

Zobacz więcej: https://www.instagram.com/cosmosmuseum/

Kuratorzy: Tomas Kairys and Matas Jakovlevas

Organizator: COSMOS MUZEUM

Polityka prywatności
Prawa autorskie © 2024 COSMOS MUZEUM
pl_PLPolish